Καλημέρα μέτρια μέρα εχθές, το έχω ξαναπεί και θα το ξανά πω μέχρι να το εμπεδώσετε όλοι:

ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Εγώ προτίμω να παίζω τα παιχνίδια ''μονά αποδεκτά'' το πολύ ''δυάδες'' γιατί κατά την γνώμη μου είναι ο ευκολότερος τρόπος να βγεις κερδισμένος! ( τώρα αν κάποιος απο εσάς θέλει να τα παίζει 3άδες και 4άδες ή σύστημα μπορει να τα παίζει όπως θέλει απλά θα είναι δυσκολότερο να κερδίσει...

Πάμε να δούμε τα σημερινά:

1)

Europe - UEFA Europa League

Δυνατός ο άσσος της Σπάρτακ Μόσχας που υπερέχει κατά πολύ ποιοτικά από την Σέντ Γκάλεν, θα ρισκάρω στο 1 ημίχρονο λόγο της απόδοσης! ή στο 1/1 (ημίχρονο/τελικό)

Πρόταση: 1 ημίχρονο στο 2,00 ή στο 1/1 στο 2,20!

2)
Astra Giurgiu19 : 00Μακάμπι Χάιφα
Εχει σχεδόν περάσει η Μακαμπι με το 2-0 του πρώτου γύρου εδώ ίσως ήταν καλή επιλογή και το διπλό άλλα επειδή δεν εμπιστεύομαι την Μακαμπι στα εκτός θα πάω με το χ ημίχρονο!

Πρόταση: x στο ημίχρονο στο 2,20

3)
Σεντ Ετιέν20 : 00Έσμπιεργκ

Επίσης πολύ δυνατός άσσος αλλά εγώ τοκογλυφίες τύπου 1,20 δεν παίζω! θα πάω με το 1/1 πιστεύοντας ότι ι Σέντ Ετιεν θα το καθαρίσει από ημίχρονο!

Πρόταση: 1/1 στο 1.75

4)
Μπεσίκτας20 : 30Τρόμσο

Ενα άλλο παιχνίδι που βλέπω εύκολη επικράτηση των γηπεδούχων το μόνο που με προβληματίζει λίγο είναι ότι  ακόμα και αν κερδίσει με σκορ πρόκρισης η Μπεσίκτας υπάρχει πιθανότητα να αποκλειστεί από την Uefa για τον λόγο ότι κατηγορείτε για ''στημένα παιχνίδια'' (όπως και ι Φενέρμπαχτσέ) και αυτή η απόφαση θα βγει στις 30/8/2013 δηλαδή αύριο, θέλω να πιστεύω ότι όλο αυτό δεν θα επηρεάσει κατά πολύ τους παίκτες  και θα δώσουν τον καλύτερο τους εαυτό ώστε να έχουν μια άνετη νίκη!

Πρόταση: νίκη Μπεσίκτας hanticap (-1,-1,5) στο 1,75 (που σημαίνει αν κερδίσει με ένα γκολ παίρνουμε τα χρήματα πίσω αν κερδισει με δύο γκολ το πιάνουμε!)

5)
ΑΠΟΕΛ20 : 00Ζούλτε Βάρεγκεμ
Σήμερα το γήπεδο είναι sold out η θερμοκρασια είναι αφόρητη φτάνει τους 38Co (που δυσκολεύει τις ομάδες να παίξουν και προκαλεί γρήγορη κούραση) Πιστεύω οτι το Αποέλ θα πάρει την νίκη με χαμηλό σκορ!

Πρόταση: 1 στο 1,87 , under 1.8