Τετάρτη 28 Αυγούστου 2013

Προτάσεις Τετάρτης 28/8/2013...

Κακή μέρα η χθεσινή τελείως  ασόβαρες παρουσιάστηκαν οι ομάδες στα κύπελλα. Ειδικά τόσο νωρίς δεν ξανά ακουμπάω κύπελλο μέχρι να σταθεροποιηθούν οι ομάδες μόνο κάνα συστηματάκι η για χαβαλέ όπως αυτά που έδωσα για ΒΟΟmb...

Πάμε να δούμε τα σημερινά:

1)

Europe - UEFA Champions League

Ζενίτ Αγίας Πε…19 : 00Πάκος Φερέιρα

Πρόταση: Ζενιτ (-1.5) handicap στο 2,05   ή

Ζενιτ (-1.-1.5) handicap στο 1.85 (σε αυτό αν κερδίσει με 1 γκολ διαφορά η Ζενίτ σας επιστρέφει το πονταρισμά σας!)

Πιστεύω θα έχει εύκολο βράδυ η Ζενίτ στο γήπεδο της και με Roman Shirikov, Andrei Arshavin,  Aleksandr Kerzakhov και τον Βραζιλιάνο Hulk μπροστά, θα προσφέρουν θέαμα και γκολ σήμερα!!!

2)
Αυτό το παιχνίδι με μπέρδεψε πάρα πολύ, από την μία η Σέλτικ να δηλώνει ότι θα πάρει την πρόκριση ( εμένα προσωπικά δεν με πείθει) από την άλλη η Σαχτερ που θέλει να γράψει ιστορία σαν πρώτη ομάδα που κατάφερε να μπει στους ομίλους! Για να κέρδισε 2-0 στο πρώτο παιχνίδι δεν είναι καμιά τυχαία, απέκλεισε και την Μπάτε Μπορίσοφ που επίσης δεν είναι τυχαία, αρχικά σκεφτόμουν να πάρω το under 2.5 στο 2.38! ( οι περισσότεροι το παίζουν over) μετά σκέφτηκα το ''πρόκριση Σαχτερ'' που δίνει 1,85 στο τέλος κατέληξα στο 2-3 γκολ  στο 2,05, που δεν σημαίνει ότι δεν θα παίξω και τα παραπάνω αλλά με κάλυψη το ακριβές σκορ 2-0 στο 5,50!!

Πρόταση: 2-3 goal στο 2,05 (όποιος θέλει παίζει και τις εναλακτικές που έδωσα παραπάνω)

3)
Μίλαν21 : 45ΑΪντχόφεν

Πολύ καλή μου φάνηκε η PSV στο πρώτο παιχνίδι άξιζε την νίκη κατά την γνώμη μου με βάση τις ευκαιρίες, από την άλλη η Μίλαν δεν με εντυπωσιάζει καθόλου δεν λέω ότι δεν θα περάσει η ότι θα χάσει αλλά το 1.65 του άσσου δεν το αγγίζω!!

Πρόταση: 2-3 goal στο 2,05
(και κάτι εναλλακτικό για όποιον θέλει ακριβές σκορ 2-1 στο 8,00!!!)

Πρόταση: over 2.5 sto 1.80
Ενα παιχνίδι από Σουηδία με δύο ομάδες που βάζουν και τρώνε εύκολα γκολ!

Πρόταση: 2-3 goal στο 2,00

Για πάμε και για το κλασικό ''B00mb'':

1)
Σοσιεδάδ21 : 45Λυών  το 1 στο ημίχρονο στο 2,50

Η Λύων θα πάει να χτυπήσει το παιχνίδι και θα μπει φουλ επιθετικά, με την αργή άμυνα που έχει όμως οι γρήγοροι επιθετικοί της Σοσιεδαδ  πιστεύωθα βρουν χώρους και  θα ανοίξουν το σκορ σε κάποια αντεπίθεση μεχρι το ημίχρονο!

2)
Σέλτικ21 : 45Σαχτέρ Καραγκάντα ακριβές σκορ  2-0 στο 1ο ημίχρονο στο 6.00 ή 1-0 στο 3.10
αυτό το παιχνίδι με έχει προβληματίσει πάρα πολύ ''από την μια λέω έτσι από την άλλη γιουβέτσι'' υπάρχει και η περίπτωση να βάλει ένα γρήγορο γκολ η Σέλτικ και μετά να καταρρεύσει η Σαχτερ (μου περνάνε πολλά σενάρια από το μυαλό γι αυτό το παιχνίδι!)

3)
Μίλαν21 : 45ΑΪντχόφεν ακριβές σκορ 2-1 στο 8,00
Και εδώ παίζει το σενάριο της παράτασης δηλαδή 1-1 αλλά θέλω να πιστεύω ότι λίγο το όνομα λίγο η εμπειρία λίγο η διαιτησία η Μίλαν θα περάσει!

Οπως θέλει τα παίζει ο καθένας εγώ θα πρότεινα μονά η συστηματάκι τώρα  αν σε κάποιον περισσεύουν ας τα ρίξει και παρολι!